Hakkımızda

HAKKIMIZDA


TedarikForum, Quzenler Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ofis Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti.’nin bir markası olup kapalı devre bir tedarik portalıdır. Türkiye’de 2016 yılında faaliyetlerine başlayan


TedarikForum, kuruluşundan bu yana toplu satın almanın yarattığı sinerji, sahip olduğu uzmanlık ve geniş tedarikçi ağıyla müşterilerine hizmet ve danışmanlık sunmaktadır.


TedarikForum, yüzlerce farklı ürünün tek noktadan, yüksek ıskontolarla tedarik edilmesine olanak sağlıyor.


Fabrikadan satış ve Pazarlama şirketlerinin avantajlı ve güvenli ekosisteminden 7/24 faydalanabilen bu sistem, her kalitedeki ürünleri %75’e varan indirim avantajlarıyla satın alma imkânına fırsat tanıyor.


TedarikForum'un kullanıcı dostu sipariş ekranlarından, temizlik ürünlerinden makinalarına, fotokopi kâğıdından kartuşa, çaydan kâğıt havluya, ambalaj malzemesinden geniş alan kokularına, tüm ihtiyaçlara kolaylıkla erişilebiliyor.


Siz ihtiyacınız olan ürünün kaydını yapıyorsunuz, sizin için özel ıskontolar aldığımız firmalar size inanamayacağınız fiyat teklifleri sunuyor.


Maliyetlerinizi düşürürken, zamandan tasarruf etmenizi ve aracıları ortadan kaldırmayı amaçlayan TedarikForum.com, kullanıcılarının ayağını yerden kesecek kârlı bir alışveriş deneyimini hayata geçiriyor.


Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için hemen üyelik başvurusu yapın.