Gizlilik ve Garanti Politikamız

Gizlilik Politikamız 

 

Siteye giren müşteri ve ziyaretçilerden hiçbir suretle otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bunların arasındadır. www.tedarikforum.com bu verileri, sadece site yapısını iyileştirmek ve alışveriş işlemleri ile ilişkilendirmek için kullanır. 

 

Web üzerinden sipariş vermek için herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ve kullanılması mümkün olmamaktadır. Site içerisinde yapılan işlemler sırasında kaydedilen verilerin korunması için gerekli tüm güvenlik tedbirleri www.tedarikforum.com tarafından alınmaktadır. Sipariş vermeye yetkili kişilerin kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdikleri e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca www.tedarikforum.com’un standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. 

 

www.tedarikforum.com hiçbir suretle standart prosedürde toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. www.tedarikforum.com bu bilgileri sadece gerekli yetkililer ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dâhilinde www.tedarikforum.com, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.