Kategorilere Gözatın

Müşteriyi, yanınıza getiriyoruz

Yayınlayan: 25/10/2016
Müşteriyi, yanınıza getiriyoruz

Müşteriyi gökte ararken yerde bulmak ister misiniz? “Kim istemez ki?” dediğinizi duyar gibiyiz. Sistemimize ücretsiz üye olun müşteriyi gökte aramayın, biz yanınıza getirelim. Müşterileriniz sizi bulsun, yani sistem ürünlerinize sizin yerinize müşteri bulsun, siz müşteriyi değil müşterileriniz sizi bulsun.

Devamı

Son kullanıcı dostu sistem nedir?

Yayınlayan: 25/10/2016
Son kullanıcı dostu sistem nedir?

Sistemimizi tercih etmenizi gerektiren sebepleri biliyor musunuz? Son kullanıcı dostu sistem TedarikForum.com size zaman kazandıracak, giderlerinizden büyük tasarruf sağlayacak. İşte sizin bizimle sahip olacağınız “EN”leriniz: · En uygun fiyat / Fiyatları listeleme, kıyaslama ve indirim talebi şansı · En uygun ödeme koşulları / Seçenekleriniz arasında tercih sebebi · En uygun ürünler / Acaba alacağınız hizmet veya ürün doğru mu? · En kaliteli ürünler / Teknik detaylar ve belgeler · En hızlı ulaşım / Fiyat ve ürünleri tek elden, ancak birçok üreticiden alma şansı · En masrafsız üyelik / Sisteme üye olmak tamamen ücretsiz Sizi mutlu edecek kârlı alışverişin en doğru yolu hakkında bilgi almak için Pazarlama Departmanımızla irtibata geçin.

Devamı

Zaman ve Para kazanmak ister misiniz?

Yayınlayan: 20/10/2016
Zaman ve Para kazanmak ister misiniz?

Zaman ve Para kazanmak ister misiniz?

Devamı

Sunduğumuz Hizmetler

Yayınlayan: 12/08/2016
Sunduğumuz Hizmetler

Sunulan Hizmetler Neler? TedarikForum’a üye olduğunuzda herhangi bir satın alma işlemini onlarca firma ile birlikte yaparak, aşağıdaki kategorilerde yer alan ürünü veya hizmeti doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta, doğru ödeme koşulları ile düzenli ve sürdürülebilir bir yapıda tedarik etmenizi sağlıyoruz. Temizlik Ürünleri ve makineleri Ofis Kırtasiye Ürünleri ve mobilyaları Ofislerde tüketilen gıda ürünleri Bahçe ve Tarım aletleri Hırdavat Trafik Güvenliği ürünleri Medikal Lojistik Hizmet Her kategoride nelere ulaşabileceğinizi ilgili kategori butonuna basıp görebilirsiniz. Böylece TedarikForum’a üye olduğunuzda 10000’in üzerinde ürün veya hizmete, sizler gibi güç birliği yapan diğer üyelerle aynı anda ulaşma imkânına sahip olacaksınız.

Devamı

Size Faydası Nedir?

Yayınlayan: 12/08/2016
Size Faydası Nedir?

Faydası Ne? TedarikForum’da ‘bir elin nesi var, iki elin sesi var’ diyerek üyelerimizin kaliteli ürünü veya hizmeti doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta, doğru ödeme koşulları ile düzenli ve sürdürülebilir bir yapıda tedarik etmelerini sağlıyoruz. Böylece üyelerimizin işletme giderlerini azaltıp sermaye ihtiyacını düşürürken kar marjını yükseltiyor; daha verimli çalışmalarına imkân tanıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ve marka portföyü Yeniliklere, son teknolojiye hızla ve zahmetsizce ulaşım imkânı Ölçek ekonomisinin getirdiği en uygun fiyat garantisi Keseye göre ödeme planı Tedarikçilere sağlanan sigorta sayesinde risk primi konulmamış fiyatlar Fırsatlardan anında haberdar olma ve yararlanma imkânı Aylık satın alma eğilimi bazında ihtiyaç hatırlatma sistemi Eldeki gereksiz stokları diğer üyelere satma imkânı Tek tuşla oluşturulan üretkenlik, verimlilik, eğilim analizi, risk yönetimi ve maliyet raporları sayesinde ölçerek yönetme fırsatı Süreçlerin her aşamada takip edilmesinin verdiği avantajla oluşan üye memnuniyeti Diğer yandan, tedarikçilerimizin yüksek hacimde öngörülebilen, düzenli akışın gerçekleştiği planlı üretim ve ithalata imkân veren, lojistik hizmetlerin organize edilebildiği bir tedarik grafiği yakalamalarını sağlıyoruz. Böylece tedarikçilerimizin birim üretim/hizmet maliyetlerini düşürüyor, stoksuz veya fazla stokla yakalanmalarının önüne geçiyor, değişken kur maliyetlerinden etkilenme riskini azaltıyor, pazarlama ve lojistik giderlerinde ciddi tasarruf ortamı sağlıyor ödemelerini zamanında, garantili alma imkânı veriyoruz. Bütün bunlar tedarikçilerimizin de etkin maliyetlerle çalışmasına imkân veriyor, ürün ve hizmet kalitesini artırıyor, kar payını yükseltiyor, düzenli ve sürprizlerden uzak nakit akışına kavuşmasını sağlıyor, iç ve dış müşteri memnuniyetini artırıyor.

Devamı

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 7 (2 Sayfa)