Aklınıza Takılanlar

Sunulan Hizmetler Neler?

TedarikForum’a üye olduğunuzda herhangi bir satın alma işlemini onlarca firma ile birlikte yaparak, aşağıdaki kategorilerde yer alan ürünü veya hizmeti doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta, doğru ödeme koşulları ile düzenli ve sürdürülebilir bir yapıda tedarik etmenizi sağlıyoruz.

 • Temizlik Ürünleri ve makineleri
 • Ofis Kırtasiye Ürünleri ve mobilyaları
 • Ofislerde tüketilen gıda ürünleri
 • Bahçe ve Tarım aletleri
 • Hırdavat
 • Trafik Güvenliği ürünleri
 • Medikal
 • Lojistik
 • Hizmet

Her kategoride nelere ulaşabileceğinizi ilgili kategori butonuna basıp görebilirsiniz. Böylece TedarikForum’a üye olduğunuzda 10000’in üzerinde ürün veya hizmete, sizler gibi güç birliği yapan diğer üyelerle aynı anda ulaşma imkânına sahip olacaksınız.

 

Faydası Ne?

TedarikForum’da ‘bir elin nesi var, iki elin sesi var’ diyerek üyelerimizin kaliteli ürünü veya hizmeti doğru miktarda, doğru zamanda, doğru fiyatta, doğru ödeme koşulları ile düzenli ve sürdürülebilir bir yapıda tedarik etmelerini sağlıyoruz. Böylece üyelerimizin işletme giderlerini azaltıp sermaye ihtiyacını düşürürken kar marjını yükseltiyor; daha verimli çalışmalarına imkân tanıyoruz.

 • Geniş ürün yelpazesi ve marka portföyü
 • Yeniliklere, son teknolojiye hızla ve zahmetsizce ulaşım imkânı
 • Ölçek ekonomisinin getirdiği en uygun fiyat garantisi
 • Keseye göre ödeme planı
 • Tedarikçilere sağlanan sigorta sayesinde risk primi konulmamış fiyatlar
 • Fırsatlardan anında haberdar olma ve yararlanma imkânı
 • Aylık satın alma eğilimi bazında ihtiyaç hatırlatma sistemi
 • Eldeki gereksiz stokları diğer üyelere satma imkânı
 • Tek tuşla oluşturulan üretkenlik, verimlilik, eğilim analizi, risk yönetimi ve maliyet raporları sayesinde ölçerek yönetme fırsatı
 • Süreçlerin her aşamada takip edilmesinin verdiği avantajla oluşan üye memnuniyeti

 

Diğer yandan, tedarikçilerimizin yüksek hacimde öngörülebilen, düzenli akışın gerçekleştiği planlı üretim ve ithalata imkân veren, lojistik hizmetlerin organize edilebildiği bir tedarik grafiği yakalamalarını sağlıyoruz. Böylece tedarikçilerimizin birim üretim/hizmet maliyetlerini düşürüyor, stoksuz veya fazla stokla yakalanmalarının önüne geçiyor, değişken kur maliyetlerinden etkilenme riskini azaltıyor, pazarlama ve lojistik giderlerinde ciddi tasarruf ortamı sağlıyor, ödemelerini zamanında, garantili alma imkânı veriyoruz. Bütün bunlar tedarikçilerimizin de etkin maliyetlerle çalışmasına imkân veriyor, ürün ve hizmet kalitesini artırıyor, kar payını yükseltiyor, düzenli ve sürprizlerden uzak nakit akışına kavuşmasını sağlıyor, iç ve dış müşteri memnuniyetini artırıyor.

 

Bende Yararlanabilir Miyim?

Düzenli ya da düzensiz ürün alımı yapıyorsanız TedarikForum’a üye olmalısınız!  TedarikForum’dan öncelikle fayda sağlayacak kurumlar arasında Firma Tipi AŞ, LTD, Kolektif, Adi Komandit, Şahıs Firma, Adi Ortaklık, Dernek, Belediye, Vakıf, Sendika, Kooperatif, Okul ve Üniversite,Yabancı Uyruklu Satı, Kamu / Sosyal Kuruluş, Organize Bölge / Ser, Leasing olan kurum ve kuruluşlar bulunmaktadır.

 

Üyelik Şartları Neler?

TedarikForum.com Grup Satınalma Organizasyonu'nda ürün veya hizmet fiyat teklifi sunmak isteyenler, Üyelik Sözleşmesini okumak için TIKLAYINIZ.  Üye olmak için BURADAN üyelik formuna ulaşarak üyelik başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gerekli evrakları (ticaret sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri gibi)ıslak imzalı üyelik sözleşmesiyle birlikte tamamlayıp değerlendirdikten sonra üyelik adımınızı maksimum bir iş günü içerisinde tamamlayacağız.

TedarikForum.com Grup Satınalma Organizasyonu'nun sağlayacağı ürün veya hizmetlerden faydalanmak isteyen tedarikçilerimiz de Tedarikçi Sözleşmesine BURADAN ulaşabilirler ve üyelik formuna BURADAN ulaşarak üyelik başvurusu yapabilirler.Tedarikçilerimizin başvuruları ile ilgili gerekli evrakları ıslak imzalı tedarikçi sözleşmesiyle birlikte tamamlayıp değerlendirdikten sonra üyeliklerini maksimum bir iş günü içerisinde tamamlayacağız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kim satıyor, nereden geliyor, ne kadar zamanda geliyor?

Aslında TedarikForum’a üye olduğunuzda doğru ürünü ya da hizmeti doğru fiyatta satan, belki de sizin sürekli alışveriş yaptığınız tedarikçilerden satın alım yapıyorsunuz ve yine aynı sürede (çoğunlukla 3 iş günü içinde) tedarik ediyorsunuz. Tek farkla; güç birliği yapmanın getirdiği avantajlarla!

Ödeme şartları neler?

Tedarikçilerimizin belirlediği ödeme planına göre peşin ya da 180 güne kadar uzanan ödeme planı mevcut.

En uygun fiyat garantisi ne demek?

Sisteme kayıt olduktan sonra ürün fiyat talebinde bulunup gelecek olan teklifleri gördüğünüzde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Kargo ücreti var mı?

Kargo ücreti her zaman olduğu gibi çoğunlukla fiyatlara dâhil. İstisnai durumlarda kargo ücreti varsa, satınalma gerçekleşmeden kargo ücretini ayrıca görebiliyorsunuz.

Aradığım ürünün/markanın kendisi veya fiyatı yoksa?

Aradığınız ürünü/markayı bulamıyorsanız, İletişim sayfamızdaki formda “Aradığım Ürünü Bulamadım” konu başlığını seçerek bize iletebilirsiniz.

Numune isteyebilir miyiz?

Evet, bunun için Teklif Verme Sayfasında böyle bir seçenek mevcut.

Garanti koşulları neler?

Tedarikçinizden aldığınız ürün veya hizmetlerdeki garanti şartları geçerli.

İade,iptal koşulları neler?

Siparişinizin tedarikçi tarafından kargoya verilmesine kadar geçen sürede her siparişinizi iptal edebilir, dilediğiniz ürünü tedarikçinizin öngördüğü koşullarda iade edebilirsiniz.